Polska platformowa gra akcji na Nintendo Switch ukaże się m.in. w Japonii!

7LEVELS podpisał umowę z NatsumeAtari. Japońska firma zajmie się wydaniem i marketingiem gry „Castle of Heart” na konsolę Nintendo Switch na terenie Azji.

NatsumeAtari

NatsumeAtari wywodzi się z założonej w latach 80-tych firmy Natsume i jest liczącym się na rynku gamedeveloperem i wydawcą m.in. na urządzenia Nintendo. Japońska spółka stoi za sukcesem takich tytułów jak „The Ninja Warriors”, „Harvest Moon” czy serii gier „Medarot” i „Power Rangers”. – Bardzo cieszymy się z pozyskania tak poważnego partnera, jakim jest firma NatsumeAtari, tym bardziej, że gra „Castle of Heart” jest naszym pierwszym autorskim projektem – mówi Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS.

NatsumeAtari będzie odpowiadało za marketing i dystrybucję cyfrową „Castle of Heart” m.in. w Japonii, Korei Południowej, Chinach, na Tajwanie w Hong Kongu, Singapurze, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Indiach oraz w południowo-wschodniej Azji. Umowa wydawnicza nie odbiega od standardów rynkowych.

Kiedy debiut Castle of Heart

Przypomnijmy, że gra zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 23 marca w Europie, Australii oraz w Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk) w cenie 14,99 EUR/USD. „Castle of Heart” jest pierwszą polską platformową grą akcji, która trafi wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Tytuł to tzw. „action platformer” łączący w sobie najlepsze cechy gatunku i przenoszący znane rozwiązania na zupełnie nowy poziom. Rozgrywkę oparto na 20 poziomach w 4 zupełnie odmiennych lokacjach. Jako rycerz zaklęty w kamień, gracz odbędzie podróż ze zniszczonej wioski do mrocznego zamczyska czarnoksiężnika. Jego zadaniem będzie uratowanie ukochanej oraz odzyskanie ludzkiej postaci, co osiągnie pokonując złego maga.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *