Polska platformowa gra akcji na Nintendo Switch ukaże się m.in. w Japonii!

7LEVELS podpisał umowę z NatsumeAtari. Japońska firma zajmie się wydaniem i marketingiem gry „Castle of Heart” na konsolę Nintendo Switch na terenie Azji.

NatsumeAtari

NatsumeAtari wywodzi się z założonej w latach 80-tych firmy Natsume i jest liczącym się na rynku gamedeveloperem i wydawcą m.in. na urządzenia Nintendo. Japońska spółka stoi za sukcesem takich tytułów jak „The Ninja Warriors”, „Harvest Moon” czy serii gier „Medarot” i „Power Rangers”. – Bardzo cieszymy się z pozyskania tak poważnego partnera, jakim jest firma NatsumeAtari, tym bardziej, że gra „Castle of Heart” jest naszym pierwszym autorskim projektem – mówi Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS.

NatsumeAtari będzie odpowiadało za marketing i dystrybucję cyfrową „Castle of Heart” m.in. w Japonii, Korei Południowej, Chinach, na Tajwanie w Hong Kongu, Singapurze, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Indiach oraz w południowo-wschodniej Azji. Umowa wydawnicza nie odbiega od standardów rynkowych.

Kiedy debiut Castle of Heart

Przypomnijmy, że gra zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 23 marca w Europie, Australii oraz w Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk) w cenie 14,99 EUR/USD. „Castle of Heart” jest pierwszą polską platformową grą akcji, która trafi wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Tytuł to tzw. „action platformer” łączący w sobie najlepsze cechy gatunku i przenoszący znane rozwiązania na zupełnie nowy poziom. Rozgrywkę oparto na 20 poziomach w 4 zupełnie odmiennych lokacjach. Jako rycerz zaklęty w kamień, gracz odbędzie podróż ze zniszczonej wioski do mrocznego zamczyska czarnoksiężnika. Jego zadaniem będzie uratowanie ukochanej oraz odzyskanie ludzkiej postaci, co osiągnie pokonując złego maga.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *