Demo Motorcycle Mechanic Simulator 2021 ciepło przyjęte przez graczy

Ponad 17 tys. użytkowników platformy Steam, w ciągu 72 godz., zagrało w udostępnione w miniony czwartek darmowe demo flagowego projektu Play2Chill – Motorcycle Mechanic Simulator 2021. W tym czasie gra odnotowała wzrost wishlisty o 13 tys. nowych zapisów i awansowała o 87 pozycji w zestawieniu global wishlists. Premiera pełnej wersji na PC planowana jest w pierwszej połowie 2021 roku.

– Demo Motorcycle Mechanic Simulator 2021 cieszy się bardzo dużym zainteresowanie graczy. Od dnia jego premiery w wersji na PC, które miało miejsce 14 stycznia, zebraliśmy bardzo pozytywne oceny od użytkowników. Po 72 godzinach tytuł awansował o 87 pozycji w rankingu global wishlist Steam – obecnie zajmuje w zestawieniu 177 miejsce.  W trzy doby na wishlistę MMS-a zapisało się aż 13 tys. osób, w tym czasie w grę zagrało 17 tys. użytkowników. Cieszymy się, że udało nam się przyciągnąć uwagę graczy. Jesteśmy gotowi do udziału w Festiwalu Dem Steam, który wystartuje 3 lutego. Wydarzenie pozwoli nam na dalszą, intensywną promocję tytułu, co mamy nadzieję przełoży się na jeszcze lepsze oceny gry – mówi Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 przenosie gracza do klimatu amerykańskich lat 50., gdzie wcieli się w rolę mechanika motocyklowego. Jego zadaniem będzie naprawa dwukołowych pojazdów, ich personalizacja oraz zmierzenie się z wyzwaniami ekonomicznymi.

– Do pełnej wersji, której premierę na PC planujemy w pierwszej połowie br., rozważmy także wprowadzenia płatnych dodatków, co z pewnością uatrakcyjni graczom całą rozgrywkę. Chodzi np. kolejne typy motocykli czy licencji znanych marek. Mamy dużo planów na rozwój MMS-a. Co ważne, nasz tytuł poza źródłem rozrywki, pozwoli użytkownikom na zgłębienie wiedzy na temat funkcjonowania pojazdów jednośladowych oraz sposobu ich tuningu, co jest dodatkowym atutem dla miłośników motocykli – dodaje Tomasz Róziecki.

Play2Chill planuje także udostępnienie gry w wersji na konsole. Promocję tytułu wspiera PlayWay, który jest głównym udziałowcem spółki. 

Obecnie firma koncentruje się na budowaniu pozycji producenta gier z kategorii Indie Premium. Poza Motorcycle Mechanic Simulator 2021, Play2Chill pracuje jednocześnie nad grą The Headsman, North Survival oraz Aztec Empire. Opiniotwórczy niemiecki miesięcznik o grach – GameStar – umieścił Aztec Empire na pierwszym miejscu listy najbardziej oczekiwanych gier strategicznych.– Ciekawą propozycją w naszym portfolio z pewnością jest Far North Survival, symulator przetrwania, osadzony w pokrytym lodem obszarze za kołem podbiegunowym. Aby przetrwać trzeba będzie nauczyć się żyć w nowym miejscu i zadbać o swój byt, co nie będzie łatwym zadaniem. Gra powstaje przy współpracy z FrogVille Games – dodaje Tomasz Róziecki.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *