Motorcycle Mechanic Simulator 2021

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 – darmowe demo na Steam

Już w najbliższy czwartek, Play2Chill, notowany na NewConnect producent gier wideo na PC, konsole i urządzenia mobilne z Grupy PlayWay, udostępni na platformie Steam darmowe demo swojej flagowej gry – Motorcycle Mechanic Simulator 2021. Koncepcja projektu wzorowana jest na jednym z najpopularniejszych tytułów grupy PlayWay – Car Mechanic Simulator. MMS 21 przenosie gracza do klimatu amerykańskich lat 50., gdzie wcieli się w rolę mechanika motocyklowego. Jego zadaniem będzie naprawa dwukołowych pojazdów, ich personalizacja oraz zmierzenie się z wyzwaniami ekonomicznymi, takim jak  rozbudowa warsztatu. Premiera pełnej wersji projektu planowana jest w pierwszej połowie br.

– Już za kilka oddamy w ręce graczy darmowe demo Motorcycle Mechanic Simulator 2021. Będzie to mały wstęp do tego, co czeka na nich w pełnej wersji gry, którą udostępnimy w połowie roku. Nasz tytuł ma być przede wszystkim źródłem rozrywki, ale jednocześnie wiedzy na temat funkcjonowania pojazdów jednośladowych oraz sposobu ich tuningu. To ukłon w stronę miłośników motocykli, do których w dużej mierze kierujemy nasz projekt – mówi Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill. – Motorcycle Mechanic Simulator 2021 bazuje na koncepcji hitu grupy PlayWay – Car Mechanic Simulator. Zaznaczam przy tym, że nie należy spodziewać się odwzorowania gry PlayWay w motocyklowym świecie. Zachęcamy graczy do odwiedzenia w najbliższy czwartek karty Steam MMS 21 i zapoznania się z pierwszymi efektami naszej pracy – dodaje Tomasz Róziecki.

W trakcie gry zawodnik zdecyduje czy sprzeda naprawiony pojazd, czy będzie nim odkrywać amerykańskie ulice. Play2Chill nie wyklucza wprowadzenia płatnych dodatków rozszerzających jego możliwości, np. poprzez dodawanie innych typów motocykli, czy licencji znanych marek. Poza aspektem technicznym, gracz zmierzy się również z wyzwaniem ekonomicznym, od którego zależeć będzie przebieg i zaawansowanie dalszej rozgrywki.

– Nowatorski wśród symulatorów tryb rozgrywki wniesie dużo świeżości do tej kategorii gier, zachowując jednocześnie wysoką grywalność, poprzez odwołanie do mechanik znanych graczom z innych tytułów. W naszej produkcji, gracz będzie odbudowywał oraz modyfikował motocykle według własnego pomysłu. Promocję gry wspiera także PlayWay, który jest głównym udziałowcem naszej spółki – dodaje Tomasz Róziecki. 

Pełna wersja gry w wersji na PC będzie dostępna w połowie br.  W  kolejnych miesiącach MMS 21 ma zadebiutować także na konsolach. Nakłady poniesione na proces przygotowania gry i jej marketing oscylują w granicach 1 mln zł. Play2Chill jest producentem oraz wydawcą tytułu.

Liczymy, że rok 2021 będzie należał do Motorcycle Mechanic Simulator 2021. Koncentrujemy się także na dynamicznym rozwoju dwóch pozostałych filarów biznesowych, czyli wydawnictwa gier podmiotów zewnętrznych oraz portowania i produkcji mniejszych tytułów na konsole, w szczególności Nintendo Switch – komentuje Tomasz Róziecki.Spółka pracuje jednocześnie m.in. nad The Headsman, Aztec Empire oraz ogłoszonym w grudniu – Far North Survival, symulatorem przetrwania, który powstaje przy współpracy z FrogVille Games.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *