Jutro premiera Roarr! The Adventures of Rampage Rex na Nintendo Switch

7 listopada na rynek trafi gra Roarr! The Adventures of Rampage Rex, studia Born Lucky Games. Wydawcą tytułu jest Klabater, który przy tej okazji – po raz pierwszy zadebiutuje w roli wydawcy konsolowego na Nintendo Switch. Gra zostanie również wydana w wersji na PC.

Jak informuje Michał Gembicki, prezes spółki Klabater, Roarr! The Adventures of Rampage Rex grafiką oraz stylem rozgrywki nawiązuje do najlepszych tradycji gier platformowych z lat 90-tych. Bohaterem gry jest dinozaur – Rex – który wybudzony z głębokiego snu, przez nieznośny hałas inwazji kosmitów, wychodzi na powierzchnię, aby zawalczyć o spokój planety.

W epoce rozbuchanych produkcji z hiperrealistyczną grafiką, wielu graczy tęskni za prostotą starych gier, stanowiących wyzwanie, ale jednocześnie tak prostych, że radość z grania zaczynała się już od pierwszej minuty. Wystarczyło usiąść, odpalić dowolny tytuł i na kilka godzin zapomnieć o stresach i zmartwieniach. Unikatową cechą gry jest możliwość grania aż do czterech osób jednocześnie na jednym ekranie komputera lub konsoli. Roarr! The Adventures of Rampage Rex to gra – szybka, relaksująca – dokonała propozycja na wspólne spędzenie wolnego czasu.

Roarr! The Adventures of Rampage Rex zadebiutuje w wersji na PC i konsoli Nintendo Switch. Michał Gembicki dodaje, że firma po raz pierwszy wydaje samodzielnie grę na NS, stacjonarną konsolę do gier wideo. Z opublikowanych kilka dni temu danych Nintendo wynika, że od czasu premiery platformy japońskiego koncernu, w marcu zeszłego roku do września 2018, sprzedało się blisko 23 mln egzemplarzy. Na polskim rynku jest już kilkadziesiąt tytułów na Switcha, a w produkcji dwa razy więcej. Klabater liczy, że w niedługim czasie uda im się wydać kolejne ciekawe propozycje dedykowane tej właśnie konsoli.

Źródło: informacja prasowa

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *