HyperX przedstawi zestaw najnowszych urządzeń gamingowych na finałach Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach

W ramach IEM EXPO firma HyperX przedstawi całą gamę produktów gamingowych i przeprowadzi ich demonstracje. Obejmuje to w szczególności najnowsze urządzenia peryferyjne dla graczy. Uwzględniając katowickie finały, firma HyperX wzięła udział w organizacji 27 imprez w okresie prawie pięciu lat.

Mistrzostwa świata w CS:GO

rozpoczną się od potyczek w grupach w dniach 27-28 lutego i 1 marca. Szesnaście zespołów będzie walczyć o sześć miejsc w fazie pucharowej, której pierwsza runda odbędzie się 2 marca, półfinały 3 marca, a wielki finał 4 marca. Pula nagród w turnieju wynosi 500 000 USD.

Największy turniej StarCraft 2

w tym roku w ramach cyklu IEM rozpocznie się 26 lutego. W pierwszej rundzie będzie uczestniczyć 76 zawodników. W czterech turniejach po 16 zawodników, rozgrywanym systemem pucharowym do dwóch przegranych, zostanie wyłonionych 12 graczy, którzy awansują do następnej rundy. Dołączy do nich 12 zawodników wyłonionych w rozgrywanych w sieci turniejach kwalifikacyjnych. W drugiej rundzie rozpoczynającej się 1 marca wezmą zatem udział 24 osoby, W czterech sześcioosobowych grupach zostaną rozegrane pojedynki w systemie każdy z każdym, a z każdej grupy do kolejnej rundy awansuje trzech uczestników. W turnieju rozgrywanym zwykłym systemem pucharowym, rozpoczynającym się 3marca, weźmie udział 12 zawodników. Półfinały i wielki finał zaplanowane zostały na 4 marca. Pula nagród wynosi 400 000 USD.

Turniej PUBG Invitational

odbędzie się w ramach IEM EXPO w dniach 24-25 lutego. To już druga edycja tych zawodów, w których 16 zespołów z całego świata będzie walczyć o nagrody z puli wynoszącej 50 000 USD.

Wiele drużyn sponsorowanych przez HyperX pojawi się na finałach IEM w Katowicach w dniach 24-25 lutego i 2-4 marca, są to m.in. Cloud9 i TSM. Będą walczyć o nagrody, których łączna pula wynosi w tym roku 950 000 USD, oraz o tytuł mistrza cyklu IEM. Na stoisku HyperX uczestnicy imprezy będą mieć okazję wypróbować najnowsze urządzenia peryferyjne, w tym wielokrotnie nagradzane zestawy słuchawkowe z serii Cloud, czy też ich najnowszy produkt w postaci pierwszej klawiatury RGB HyperX – Alloy Elite RBG. Co więcej, na stoisku będzie można też zakupić różne produkty, w tym wcześniej wspomnianą klawiaturę, do której wyjątkowo, dla pierwszych 50 osób, dodawana będzie specjalna edycja podkładki pod mysz HyperX FURY S PUBG w wydaniu XL.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *