Globalna premiera kobiecego clickera Project Fame 22 listopada

Cherrypick Games, warszawski producent gier mobilnych zmienił datę premiery swojego kolejnego tytułu – Project Fame. Gra z popularnego gatunku idle clicker trafi do odbiorców z całego świata 22 listopada (pierwotnie miał to być 8 listopada). Produkt znajduje się w fazie testów od sierpnia br.

– Data wydania Project Fame to efekt konsultacji z przedstawicielami sklepów mobilnych, App Store i Google Play. W nowym terminie będziemy mogli liczyć na większe wsparcie ze strony tych platform, co pozwoli nam lepiej uplasować tytuł wśród graczy – tłumaczy Marcin Kwaśnica, prezes Cherrypick Games.

W Project Fame gracz wcieli się w postać młodej businesswoman, która stawia swoje pierwsze kroki w budowaniu własnego imperium pełnego luksusowych kurortów, ekskluzywnych butików i salonów SPA.

Tymczasem 1 listopada do sklepów Apple i Google trafił najbardziej oczekiwany tytuł studia My Beauty Spa: Stars & Stories. Gra od pierwszego dnia otrzymała wsparcie ze strony platform mobilnych i według przedstawicieli firmy spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony graczy, uzyskując najwyższe oceny i wysoką pozycję w swojej kategorii.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *