Bloober Team: Zakończył się proces certyfikacji Layers of Fear: Legacy na rynku azjatyckim

Bloober Team poinformował, że wydawca Circle Entertainment Limited z siedzibą w Chinach zakończył proces certyfikacji gry Layers of Fear: Legacy na platformie Nintendo Switch, na terytorium Azji. Premiera gry w wersji na platformie Nintendo, na rynku azjatyckim odbędzie się 29 marca br.

Layers of Fear: Legacy to odświeżona, ekskluzywna wersja hitu Bloober Team, od początku dedykowana najnowszej konsoli Nintendo. Tytuł przeportowano uwzględniając funkcjonalności Switcha (m.in. system wibracji HD Rumble, czy wykorzystanie ekranu dotykowego) tak, aby poziom imersji w grze był jak najwyższy.

Bloober Team wyposażył wersję switchową w Layers of Fear: Inheritance (DLC), dzięki czemu gracze otrzymają dodatkową zawartość. To pierwsza „duża“ produkcja z gatunku horror psychologiczny na świecie. 21 lutego gra trafiła do sprzedaży poprzez cyfrowy sklep Nintendo eShop na terenie Europy, Ameryki Północnej, Afryki Południowej oraz Australii. Cenę gry ustalono na wyjściowym poziomie 19,99 Euro/USD.

Layers of Fear: Legacy ukaże się także w edycji pudełkowej, która trafi do sprzedaży po premierze cyfrowej. Za wydanie, marketing oraz dystrybucję pudełka na terenie całego świata odpowiada amerykańska spółka Limited Run Games.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *