Black Shark smartfon dla graczy

Smartfony dla graczy: marka Black Shark ma oficjalnego dystrybutora w Polsce – zobacz zdjęcia

Black Shark to wysokiej klasy smartfon przeznaczony dla graczy. Połączenie opracowanego przez markę gamepada z bogatym systemem akcesoriów zapewnia graczom moc wrażeń podczas gry, których nie uświadczyliby na zwykłym smartfonie. Najwyższej jakości akcesoria dla profesjonalnych graczy poprawiają jakość dźwięku, chłodzenie i kontrolę podczas gier.

Firma ELKO została oficjalnym dystrybutorem smartfonów gamingowych i akcesoriów Black Shark w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i Czechach. 

Jak zaznacza Baiba Indane, Head of Branded Unit w ELKO Group: – Black Shark zdobył uznanie na całym świecie w zaledwie trzy lata po założeniu marki. Gry mobilne czerpią korzyści z wprowadzenia 5G i pojawienia się gier w chmurze, a obecnie obserwujemy wzrost zapotrzebowania na specjalistyczne smartfony. Black Shark to zdecydowanie lider w branży smartfonów gamingowych.

Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne produkty wpisujące się w najnowsze trendy technologiczne.Cieszymy się, że możemy wprowadzić nasz smartfon dedykowany entuzjastom gier na rynki reprezentowane przez ELKO. Wybraliśmy ELKO jako zaufanego partnera do dystrybucji naszych smartfonów i akcesoriów, i wierzymy, że firma będzie miała duży wkład w zwiększenie świadomości marki Black Shark na rynkukomentuje David Li, wiceprezes Black Shark Global.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *